Najnowsze

Najpopularniejsze

Wszystkie

×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów zaproszenia_podróżnicze oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów zaproszenia_slubne oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów zaproszenia_podróżnicze oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Zaproszenia podróżnicze

 

Niedawno zaczął się sezon letni. Wielu z nas korzystając z pięknej pogody wybierze się na urlop w ciekawe, pełne uroku miejsca. Być może będzie to wyjazd do rodziny na wieś, wycieczka w rodzime góry lub wczasy za granicą. Jednak bez względu na to, gdzie wyjedziemy, najważniejsze jest to, że odrywamy się od codzienności. Lato jest czasem podróży i przygód, wtedy też poddajemy się ciepłej aurze i szaleństwom, na które normalnie większość z nas by sobie nie pozwoliła. Lato to również pora zaślubin. Trudno się dziwić:) Najczęściej śluby są zawierane w czerwcu i sierpniu, kiedy za oknami jest słońce i bezchmurne niebo. Słyszymy wtedy śpiew ptaków i rozkoszujemy się otaczającą nas zielenią. To wszystko na nas bardzo działa. Jest to świetna pora, aby zorganizować wesele w stylu podróżniczym. Zarówno Para Młoda, jak i goście będą mogli poczuć się jak w innym zakątku świata, odrywając się na chwilę od codzienności. Temat podróży nie jest trudny w organizacji, ponieważ dysponuje ogromnym wyborem dodatków: globusy, mapy, walizki, drogowskazy, samoloty, listy.. To, który z nich wybierzemy, zależy tylko i wyłącznie od naszych preferencji. Zaproszenia są nieodłącznym elementem wesela tematycznego, ponieważ wprowadzają do najważniejszego wydarzenia w życiu Pary Młodej oraz pozwalają gościom wcześniej nakreślić motyw przewodni uroczystości. Zaproszenia weselne z motywem przewodnim podróży, jak i samo wesele, posiadają duży wachlarz możliwości wyboru. Mogą być one w formie biletu na samolot, kartki pocztowej lub mapy, o przeróżnych kolorach i kształtach. Szczególnie urocze są zaproszenia listowne lub z drogowskazem. Takie wyjątkowe zaproszenia można zamówić najszybciej w sklepach internetowych. Dobrą alternatywą jest również wykonanie ich ręcznie wspólnie z przyszłym małżonkiem. Będzie to z pewnością bardziej czasochłonne ale zagwarantuje wspaniałe, wspólne spędzenie czasu, bliższe poznanie i pamiątkę, która będzie bardzo ważna zarówno dla Pary Młodej, jak i gości weselnych.

 

 

Autor: Małgorzata Chrukin
Data dodania: 25.06.2013
Źródła: blog.aufeminin.com, projektslub.blogspot.com, savvybeautiful.blogspot.com, www.onewed.com, www.hankandhunt.com

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów zaproszenia_slubne oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Zaproszenia ślubne

 

Witajcie!
Dzisiaj przygotowałam dla Was bardzo ciekawy temat - zaproszenia ślubne.
To tylko z pozoru łatwe przedsięwzięcie. Zaproszenia ślubne są wizytówką Pary Młodej,
która wiele mówi zarówno o ich uroczystości, jak i o nich samych. Jest ono tym bardziej niezmiernie ważne, gdy decydujemy się na wesele tematyczne, ponieważ musi być powiązane
ze stylistyką wesela. Wygląd zaproszenia powinien już na pierwszy rzut oka zachęcać gości do pojawienia się na ślubie, dlatego warto zadbać aby były wybrane dokładnie
i przemyślanie. Oczywiście, można się zdecydować na zwykłe, pocztówkowe zaproszenie
z wydrukiem, ale zdecydowanie tego nie polecam, ponieważ często to właśnie zaproszenie
jest jedną z pamiątek, którą goście zostawiają sobie na lata. Niestety, wybór
właściwego wzoru nie jest łatwy.

Można wybierać z niezliczonych form zaproszeń, zarówno klasycznych,
jak i oryginalnych. Obecnie coraz częściej Państwo Młodzi decydują się na samodzielne wykonanie zaproszeń. Jest to z pewnością czasochłonne, ale daje wiele radości,
satysfakcji i sprawia, że goście czują się wyjątkowo.

Zapraszam do obejrzenia galerii!

 Autor: Małgorzata Chrukin
Data dodania: 03.04.2013
Źródła: bespoke-bride.com, invitationflash.com, bestdesignoptions.com

Studio Konsultacji Ślubnej to:

Konsultant
ślubny

Sklep
internetowy

Dj i Wodzirej
na wesele

Kup u nas artykuły ślubne i okolicznościowe!

Polub nasz FanPage na Facebooku!