W skrócie – Wysoczyńska, Mysikrólik, Bohoboco

Stali czytelnicy tego bloga wiedzą, że od dawna podziwiam niesamowite formy ubrań Asi Wysoczyńskiej (dowód #1, dowód #2). Teraz doceniło ją także prestiżowe azjatyckie wydawnictwo Page One, umieszczając jej profil w albumie „Shapeshifters. Shaping fashion’s silhouettes”. Nie pozostaje nic innego, jak tylko pogratulować!

Mysikrólik przygotował przyjemny konkurs dla wszystkich foto-miłośników. Trzeba pójść na Okólnik 11A i pobrać przypinkę z Mysikrólikiem z maszyny losującej, a następnie zabrać ją na fajną imprezę/w piękne okoliczności przyrody/w pełną przygód podróż i uwiecznić to na zdjęciu. Foto przesyłamy na info@mysikrolik.com. Autor najlepszego zdjęcia otrzyma aparat Holgę 120.

W końcu doczekaliśmy się miejsca, gdzie bez przeszkód kupimy projekty Bohoboco. Marka otwiera swój pierwszy butik w środę, 6 października, w godzinach 12.00-19.00, przy Mokotowskiej 71.

Na koniec – na HBO 2 możecie obejrzeć słynny „September Issue”, dokument o amerykańskim Vogue’u. Najbliższa emisja: w tę środę o 22:00 (dni i godziny następnych sprawdzicie na stronie HBO).