Dla mężczyzny borykającego się z problemami typowymi dla faceta, w zasadzie nie ma zaplecza. Nikt nie troszczy się o nas tak jak na przykład o kobiety. W aptekach i na internecie, pełno jest produktów łagodzących przebieg menopauzy, problemy z miesiączkowaniem itp.

My jesteśmy traktowani trochę po macoszemu, no nie żeby całkiem nic nie było ale o wiele za mało. To co znajdziecie w aptekach, ma skuteczność znikomą, choć z głośnych reklam wynika niby coś innego. Z tego co na internecie, trzeba naprawdę rozsądnie wybierać, żeby było skuteczne a nie szkodziło. Są jeszcze sex shopy, do których nie każdemu wypada wstąpić, sklep jak sklep ale jako społeczeństwo mamy jeszcze opory.

Co więc mogę doradzić? Nie będę namawiać ale ze sprawdzonych środków mogę zaprezentować tu choćby Penilarge ,w którego skład wchodzą:

– L-arginina- unikalny aminokwas, występujący w organizmie, z którego pod wpływem bodźców, powstaje tlenek azotu, wpływający na poprawę funkcji hormonalnych organizmu, podnoszący ogólną kondycję fizyczną, sprawność seksualną, opóźniający wystąpienie objawów andropauzy, regulujący ciśnienie krwi i poprawiający ukrwienie okolic intymnych.

– Buzdyganek ziemny- ziele i owoc buzdyganka ziemnego – Tribulus terrestris , który ma wpływ na zwiększenie erekcji oraz spotęgowanie doznań seksualnych, stąd głównym kierunkiem działania ziela, a także owoców Tribulus terrestris, jest ich wpływ na aktywność płciową u mężczyzn.

– Epimedium- Epimedium brevicornum- roślina zawierająca unikalny składnik ikarynę, substancję o działaniu podobnym do sildenafilu, który jest czynnym składnikiem VIAGRY.

– Muira Puama- Muira Puama- roślina z dorzecza Amazonki, badania wykazały znacznie większą skuteczność ekstraktów tej rośliny nad Johimbą. Wzmacnia ona libido u mężczyzn i kobiet oraz przedłuża erekcję.

– Palma sabalowa- znana od wieków w Ameryce południowo-wschodniej, jako środek leczący zaburzenia potencji, obniżenie libido, schorzenia prostaty, zaburzenia erekcji.

– Żeńszeń -Panax genseng-najbardziej rozpowszechniony i ceniony na całym świecie afrodyzjak, pochodzący ze wschodniej Azji. Korzeń życia i wiecznej młodości, znacznie podnosi sprawność seksualną i libido, nawet w podeszłym wieku, ma zbawczy wpływ na cały organizm.

Skład jak widać, całkowicie naturalny, nie daje skutków ubocznych. Penilarge zalecane jest nie tylko, w przypadku zaburzeń seksualnych ale także dla Panów chcących powiększyć swojego penisa.
Przy dłuższym stosowaniu osiąga się trwałe efekty, dzięki czemu życie seksualne nabiera kolorów. Partnerki, osób stosujących PeniLarge, wypowiadają się w samych superlatywach, są bardziej zaspokojone, częściej uprawiają seks. Również wart polecenia jest najnowszy produkt niemieckich naukowców – Phallosan, niezwykle skuteczny i nowoczesny przyrząd do powiększania penisa , nie mający nic wspólnego z tanimi produktami rodem z Chin, którymi zasypany jest rynek.