Dzisiaj mamy dla Was baaardzo smaczny temat! 😉 Ostatnio pisaliśmy o słodkich bufetach, dzisiaj nadal pozostajemy przy słodkościach – przed nami torty weselne 2020. Przyszły sezon nie zapowiada wielkich zmian w trendach dotyczących wypieków ślubnych. Cały czas jesteśmy w klimacie nagich tortów oraz babeczek.

1. „Naked Cakes”

2. Torty z babeczek

Mimo iż śluby ombre powoli wychodzą z mody, to torty w tej stylistyce nadal robią wrażenie. Co wcale nie dziwi, oglądając zdjęcia! Prawdziwe dzieła sztuki, które aż szkoda jeść… Sezon ślubny 2020 to też nadal czas „Ruffled Cakes”, które robią jeszcze większe wrażenie kiedy połączy się je z ombre. Delikatne przechodzenie przez różne odcienie barw prezentuje się na torcie wręcz bajecznie. 3. „Ruffled Cakes”

4. „Ombre Ruffle Cakes”

Ze względu na to, że coraz cześciej spotykamy się z weselami plenerowymi (np. eko bądź leśnymi), to na pewno spotkamy się nie jeden raz z tortami, które będą w sam raz komponowały się z tą stylistyką: delikatnymi, w naturalnych kolorach, przyozdobionymi owocami lasu, kwiatami czy liśćmi.

5. Torty leśne

Sezon 2020 przynosi też coś dla tych, którzy wolą bardziej wystawny styl – metaliczne akcenty. W sam raz dla tych Par Młodych, które wybrały retro na motyw przewodni swojego wesela. 5. Metaliczne akcenty