Lato już na dobre zagościło w Polsce. Mimo, że pogoda nie zawsze rozpieszcza to nie brakuje słonecznych dni. Ubieramy lżejsze ubrania i chcemy prezentować się w nich doskonale. Nie zawsze efekt nas zachwyca. Chciałybyśmy zrzucić kilka zbędnych kilogramów zarówno by lepiej wyglądać i dobrze się czuć. Jak to zrobić?
Po pierwsze, ustalmy czy rzeczywiście tego chcemy? Jeżeli tak, to połowa sukcesu już za nami. Wszystko teraz zależy od naszej woli, ale i ciężkiej pracy. y osiągnąć smukłą sylwetkę, musimy zmienić nasze nawyki żywieniowe. Każda zmiana wymaga czasu, więc nie można poddawać się po pierwszym tygodniu. Podstawowa zasada brzmi: „im mniej cukru i soli, tym lepiej”. A w końcu w ogóle wyeliminujmy cukier i sól z diety.
Oprócz zmiany diety, czas na zmianę przyzwyczajeń. Każdy wie, że ruch i sport są sprzymierzeńcami smukłej figury. Wystarczy niewiele, ale codziennie. Zacznijmy od 10 minut rano i wieczorem. Ćwiczenia bądź spacer, trucht a może taniec? Po tygodniu dodajmy kolejne 10 minut itd.

Każda zmiana potrzebuje swoich pomocników. Tabletki calominal pomogą nam uzyskać wymarzony efekt. To nie jest lek na odchudzanie, ale suplement diety, czyli nasz dobry druh. Dużo zależy tu od naszej pracy i rzetelności. By osiągnąć sukces potrzeba czasu i cierpliwości. Wszystko jest w naszym zasięgu, podobnie jak calominal, dostępny w każdej aptece.