Suknie ślubne – suknie ślubne Ronald Joyce

Ach, co to był za ślub! Taki okrzyk często słyszy się po ślubie, a szczególnie po bardzo udanym ślubie. Ale zanim dojdzie do tego szczęśliwego dnia, są miesiące przygotowań. Trzeba zaprosić gości, wynająć salę na przyjęcie weselne, załatwić oprawę muzyczną i wreszcie zakupić suknię ślubną dla przyszłej panny młodej i garnitur dla pana młodego. I tu okazuje się, że z kupnem stroju ślubnego jest najwięcej zamieszania. W każdym mieście jest kilkadziesiąt, jeśli nie więcej, salonów mody ślubnej. Każdy taki sklep ma własne i niepowtarzalne kreacje ślubne oraz pasujące do nich dodatki. Wchodząc do środka, zostajemy otoczeni atmosferą ślubu już od progu. Na wieszakach i na manekinach są wyeksponowane przepiękne suknie. Mają przeróżne kroje: w kształcie litery A , z dekoltem wyciętym w serduszko, z rękawami i bez, z trenem, długie, krótkie, dwuczęściowe i mnóstwo innych rodzajów. Są też w przeróżnych kolorach, aby zadowolić nawet najbardziej wyrafinowany gust.
Wyjątkowo piękne suknie ślubne poleca firma hiszpańska Pronovias. Jest to marka, która wyznacza trend w modzie ślubnej od pół wieku. Suknie ślubne pronovias, to wyjątkowe kreacje szyte z najdelikatniejszej koronki, ozdabiane perełkami i kryształkami, cudownymi haftami oraz złotą i srebrną nicią, przyciągają uwagę i budzą zachwyt każdej kobiety. Krój sukien podkreśli figurę i doda szyku pannie młodej.
Ten wyjątkowy dzień wart jest uroczystej oprawy, a panna młoda, wyglądająca jak księżniczka w pięknej sukni, stanie się najważniejszą osobą w tym wspaniałym dniu.