Współpraca z nami jest zawsze przejrzysta i na najwyższym poziomie!

Do każdego organizowanego wydarzenia podchodzimy indywidualnie, a każdy etap jego organizacji jest z Wami szczegółowo omawiany.

Wszystko po to, abyście byli w stu procentach usatysfakcjonowani i aby spełniona została każda Wasza wizja.

Jesteście dla nas najważniejsi!

1.Pierwszy kontakt
Pierwszym krokiem jest skontaktowanie się z nami drogą telefoniczną lub mailowo (np. za pomocą formularza kontaktowego). Wówczas wysyłamy Wam ankietę oraz umawiamy się na spotkanie. Ma ona na celu przybliżenie nam Waszych oczekiwań. Wypełnioną ankietę możecie nam odesłać, bądź przynieść na spotkanie, gdzie wspólnie ją omówimy.

2.Spotkanie
Pierwsze spotkanie ma charakter niezobowiązujący. Służy ono naszemu poznaniu i bardziej szczegółowemu nakreśleniu Waszych oczekiwań. Na spotkaniu wspólnie analizujemy ankietę, przedstawiamy różne scenariusze uroczystości ślubnej i poznajemy Wasze preferencje.

3.Wstępna propozycja
Jest to nasze drugie, również niezobowiązujące spotkanie, na którym przedstawiamy wstępny kosztorys. Każda oferta jest przygotowywana przez nas indywidualnie, a Wy nie macie przymusu korzystania z niej w pełni. Wszystko odbywa się zgodnie z Waszymi oczekiwaniami i proponowanym budżetem. Odpowiadamy na wszystkie pytania i wątpliwości.

4.Podpisanie umowy
Kolejnym krokiem jest podpisanie umowy. Jej wzór otrzymacie wraz z ostatecznym kosztorysem. Wszelkie zmiany wprowadzone podczas współpracy zostaną spisane w formie aneksu do umowy.

5.Współpraca i regularny kontakt
Od tej chwili rozpoczyna się nasza współpraca. Cały czas będziecie mieli wgląd w przebieg naszych prac. Będziemy także na bieżąco informować Was o postępach.