Słodki bufet (czyli inaczej „candy bar”) nie jest czymś powszechnym na naszych polskich weselach. Moda na tego rodzaju atrakcję przychodzi bardzo powoli i częściej widujemy ją na portalach ślubnych (oraz blogach takich, jak ten 😉 ), niż na uroczystościach. Mamy jednak nadzieję, że słodki bufet przyjmie się u nas tak, jak przyjęła się fotobudka (do której też na początku nie byliśmy przekonani, a jednak się udało!).

Taki słodki kącik jest nie tylko ucztą dla naszych żołądków, ale również urzekającą dekoracją wesela. Nie od dzisiaj wiadomo, że sposób podania posiłków znacząco wpływa na to, czy będą nam smakowały. Patrząc na słodkie bufety od razu możemy powiedzieć, że na weselach, na których się one pojawią na pewno nie będzie problemu z ubywaniem słodkości .

Zobaczcie sami. Piękne, dopracowane wręcz do perfekcji bufety, które przenoszą nas w zupełnie inny świat. Jeśli jeszcze nie zastanawialiście się nad tym, czy na swoim weselu zorganizować takie słodkości, to na pewno po obejrzeniu tych zdjęć najdzie Was na to ochota!