Noc. Zapalone świece, mnóstwo rozświeconych lampek, niebo pełne gwiazd, ale to Ty jesteś tą najjaśniejszą. Powoli kroczysz do ołtarza, gdzie czeka na Ciebie Twój wybranek. Bardziej romantycznie chyba nie da się wyobrazić tej chwili. Ślub porą nocną, czemu nie? Inspiracji najprościej szukać spoglądając właśnie w górę.Skupmy się na detalach, weźmy pod uwagę kolory, które nas otaczają. Księżyc, gwiazdy i ich potęga srebra, niebo granatowe, biel, ecru itp.

W tym przedsięwzięciu bardzo ważną rolę pełnić będzie oświetlenie: lampiony, latarenki, świecące drzewka wszystko to w odpowiedniej ilości gwarantuje efekt WOW !

Decydując się na taki motyw ślubny, warto dodać wszystkiemu spójności i zaprojektować zaproszenia z nadrukiem drogi mlecznej czy galaktyki. Spróbuj wtrącić jakiś element do swojej kreacji – może gwiezdna biżuteria, brokatowe buty? Chyba nie trzeba też dodawać, jak idealnie pasują do tej aury latające podświetlane lampiony lub pokaz sztucznych ogni. Nie zapominajmy jednak o uzyskaniu wymaganych zezwoleń na organizację tego typu atrakcji, zadbajmy przede wszystkim o bezpieczeństwo własne i innych.

Ślub nocą to wspaniały pomysł, prawda? 😉