Plac Unii w Warszawie tworzą trzy obiekty, połączone szklanym dachem. Każdy z budynków posiada oddzielne recepcje i piony komunikacyjne, do których prowadzą odrębne wejścia: od ul. Waryńskiego, ul. Boya-Żeleńskiego i od ul. Puławskiej. Dzięki temu łatwiej będzie trafić do każdego z biur, rozmieszczonych na terenie całego kompleksu. Dostęp do wyższych kondygnacji zapewniają reprezentacyjne hole z całodobową ochroną.
Bogactwo

W trosce nie tylko o komfort pracy, ale i czas wolny, chcieliśmy naszym najemcom zapewnić bezpośredni dostęp do wielu punktów handlowych i usługowych. Restauracje, kawiarnie, banki, bankomaty, markowe sklepy, renomowane butiki, pralnie oraz delikatesy Supersam na poziomach -1, 0 i +1 tworzą Plac Unii City Shopping.

Z myślą o naszych przyszłych najemcach staraliśmy się, by idealna lokalizacja, najwyższej klasy architektura i nowoczesna infrastruktura Placu Unii pomogły stworzyć przyjazne środowisko pracy. To miejsce, które sprzyja dobremu samopoczuciu pracowników, przez co bezpośrednio wpływa na sukces firmy. Zrobiliśmy wszystko, by kompleks był w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagającego najemcy. Twoje oczekiwania. Zapraszamy.

słowa kluczowe: budynek plac unii, nowy plac unii, placu unii, wieżowiec plac unii, galeria handlowa plac unii, shopping center plac unii, fullspot plac unii, plac unii skyscraper, plac unii city shopping adres, nowy plac unii warszawa