Leśna Magdalenka – wygodne domy pod Warszawą

Zainteresowanie nabywców domami, budowanymi nieopodal warszawskiej metropolii nie maleje. Modny jest już jednakże nie tylko Konstancin – domy budowane są również w innych lokalizacjach, które choć aż taką renomą się nie cieszą, są równie wygodne i najczęściej sporo tańsze. W lutym pisałam o inwestycji w Lesznowoli – od kilku dni, pozwolenie na użytkowanie uzyskała kolejna inwestycja zlokalizowana w tej samej okolicy – Leśna Magdalenka.

Leśna Magdalenka, to kompleks indywidualnie ogrodzonych domów w zabudowie bliźniaczej, położonych na sporej wielkości działkach, niemalże w sercu Magdalenki. Bardzo wysoki standard wykończenia budynków (kolektory słoneczne, klimatyzacja w salonie, monitoring, odkurzacz centralny, kostka brukowa z granitu) oraz indywidualne podejście do każdego budynku sprawiają, że jest to zabudowa rezydencjalna przeznaczona dla raczej zamożnego inwestora- Magdalenka zresztą nigdy nie grzeszyła tanimi zabudowaniami.

W ramach inwestycji, przygotowano 3 projekty domów o powierzchni 169 m2, 199 m2 oraz 237 m2. Usytuowane są na działkach o powierzchni od 564 m2 do 1207 m2. Osiedle Leśna Magdalenka, którego zakończenie budowy planowano na styczeń 2010 wreszcie uzyskało pozwolenie na użytkowanie – od kilkunastu dni można więc już po zakupie, od razu się wprowadzać.

Ceny domów zaczynają się od 1.000.000 zł. Obecnie, wolnych jest jeszcze 5 domów (z 14).