Najnowsze

Najpopularniejsze

Wszystkie

×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów ksiega_gosci/atlas oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów ksiega_gosci/atlas oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Kto powiedział, że księgi gości muszą być w formie książki?
Pomysły na oryginalne księgi gości.

Na rocznicę, na pamiątkę dla przyszłych dzieci, wnuków, jako wystrój dla recepcji (nie wiem, jak to nazwać inaczej, chodzi o ten hol przed wejściem na salę, na pewno wiesz o co chodzi ;) ) warto przygotować "kawałek papieru i długopis" , i zachęcić gości do napisania, zostawienia po sobie kilku słów, często też rad dla nowożeńców.

Jeśli jednak sam kawałek papieru i długopis nam nie wystarczy, w tym artykule postaramy się ożywić Waszą wyobraźnię, przedstawić kilka inspiracji oraz pomysłów na ciekawą oprawę księgi gości. 1. Atlas z miejscami do zobaczenia, jako życzenie dla młodej pary. Równie dobrze sprawdzi się globus z poprzypinanymi pinezkami.

Goście wpisując się w taką księgę, zaznaczają konkretne strony lub też określone miejsca na mapie, które wiedzą, że młodzi chcieliby zobaczyć i są nimi zainteresowani. Idealne na ślub w stylu vintage, lub dla pary młodej lubiącej nowe wyzwania i podróże.2. Księga gości w klimacie planszówek.

Czemu nie? Monopoly, eurobiznes, czy nawet chińczyk. Oblepione życzeniami miło przypomną wam o ślubie pewnego zimowego wieczoru.3. Zdecydowanie przypadł nam do gustu pomysł, w którym na wydrukowanych karteczkach znajdziemy pytania typu: Data narodzin pierwszego dziecka, Gdzie spędzimy urlop za rok itp. Pozwól zagłosować gościom w tych najważniejszych decyzjach i otwórz słój z pytaniami za kilka lat i dowiedz się, kto był najbliżej prawdy. Gwarancja śmiechu i dobrej zabawy.4. Więcej inwencji lub indywidualności przyniesie nam drzewko.

Wydrukuj na zwykłej kartce dowolnego formatu rysunek drzewa, podpisz, zamieść datę ślubu, kup odpowiednią ramkę i postaw na recepcji w towarzystwie farbek. Tak przygotowany zestaw posłuży jako potwierdzenie obecności na ślubie, słynne : "Tu byłem" w postaci odcisku kciuka z farbką na drzewko. Ważne: Zamiast brudzenia dłoni, możesz użyć pieczątek, bądź samoprzylepnych serduszek.6. Bliżej natury - kamienie, muszelki, szyszki.

Ładnie podpisane idealnie będą prezentować się w wazonie lub na ozdobnym talerzu, a i kosztują niewiele, bo albo skompletujecie je sami na łonie natury, albo dostaniecie na aukcjach internetowych za grosze.7. Skrzynki na listy, czyli popularne amerykańskie mailboxy jako w rzeczy samej skrzynki na wierszyki, życzenia, pozdrowienia.

Również dostaniecie podobną na aukcji w internecie, a być może macie to szczęście i takową już posiadacie. Jedyną niedogodnością w tej kwestii może być większe przygotowanie gości do wesela. W końcu przecież musi ten list napisać, zaadresować i w skrzynce umieścić ;-)8. Listy w butelce.

Ślub z motywem morskim? Nad morzem ? Zaopatrz się w butelkę, ze sporym gwintem (aby liściki mogły swobodnie wpaść), obok przygotuj małe karteczki z tasiemkami, aby można było je po wypisaniu w łatwy sposób zawinąć i wrzucić do butelki. Większa radocha, gdy umieścisz napis : Otwarcie w pierwszą lub np. dziesiątą rocznicę. Mimo, że to listy w butelce, zadbaj o to, żeby trafiła do Twojego domu, szafy, gablotki a nie do morza.Jeżeli naprawdę chcecie cieszyć się sporą ilością życzeń, podpisów i pozdrowień w księdze gości, zainwestujcie w coś, co naprawdę przyciągnie uwagę i chęć zostawienia kilku słów. Powodzenia w szukaniu tej jedynej księgi!

Autor: Aleksandra Breguła
Data dodania: 16.05.2016 r.
Źródła: bridalguide.com, mywedding.com, pinterest.com

Studio Konsultacji Ślubnej to:

Konsultant
ślubny

Sklep
internetowy

Dj i Wodzirej
na wesele

Kup u nas artykuły ślubne i okolicznościowe!