Jest taki element w garderobie każdego mężczyzny, który powinien skupiać możliwie największa uwagę – koszula. Mimo, iż w trakcie ostatnich lat nieco niedoceniane, koszule męskie wracają do łask świata mody.

Garnitur Cybina

Przez pewien okres można było zaobserwować pogłębiający się trend, nakazujący chować koszulę pod sweter i eksponować jedynie kołnierzyk. Nawet w przypadku garniturów były one chowane pod kamizelkę i niemal niewidoczne. Obecnie moda całkowicie się odwraca i ubranie swetra na koszule męskie nieco razi w oczy. Również nowoczesne garnitury zostały pozbawione wspomnianych, zakrywających koszulę kamizelek. Porządny garnitur charakteryzuje się obecnie dość dużym wycięciem i zapięciem na jedynie jeden guzik, przez co ekspozycja koszuli jest bardzo duża.

Wybierając odpowiednie dla siebie koszule można zdać się na własny gust, lub zwrócić się do specjalisty z salonu Cybina. Salon Mody Cybina oferuje niemal wszystkie możliwie i popularne kroje i kolory. Chyba każdy z nas pamięta te szerokie, chowane do spodni koszule, które po zapięciu paska niemal wylewały się ze spodni. W salonie mody Cybina może wybierać zarówno z nich, co z całą pewnością doceniają wielbiciele klasyki, jak również z tych bardziej nowoczesnych, dopasowanych do sylwetki, które spokojnie możemy wyciągnąć ze spodni i z całą pewnością nie będzie to nikogo raziło w oczy. Salon Cybina oferuje również wszelkiego rodzaje akcesoria. Najpopularniejsze z nich, to oczywiście zapinki do mankietów. Trudno obecnie o eleganckie koszule męskie pozbawione tego elementu. Standardowe guziki w dalszym ciągu są bardzo popularne, jednak to właśnie srebrne lub złote zapinki dodają koszuli charakteru i prestiżowego wyglądu.

Za wygląd koszuli odpowiada również kołnierz. Jest ich niemal niezliczona ilość i każdy producent koszul może pochwalić się kilkoma wzorami. Oczywiście mają one również znaczny wpływ na naszą prezencje, dlatego najlepiej przymierzyć kilka różnych fasonów i o efekt końcowy zapytać sprzedawcę z salonu Cebina. Osoba zajmująca się tym zagadnieniem na co dzień jest w stanie wydać najbardziej wiarygodną opinię.