Nocleg w sercu krakowskiego Kazimierza

Marzysz o zwiedzeniu Krakowa? Chciałbyś spędzić uroczy weekend z drugą połówką? Albo może skorzystać z urlopu i zabrać rodzinę w ciekawe miejsca? Niezależnie od tego na jak długo zawitasz do stolicy Małopolski, albo jakie będą Twoje cele, jedno jest pewne- musisz wybrać odpowiedni hotel, który zapewni Ci wszystko, czego potrzebujesz.

Szukając noclegów w Krakowie warto skorzystać z ofert hoteli na Kazimierzu. Jest to jedna z najpiękniejszych dzielnic tego miasta- spokojna, pełna klimatycznych uliczek, świetnych kawiarni i małych sklepików. To tutaj znajdziesz wiele atrakcji- od wydarzeń kulturalnych, przez zabytki, po muzea (np. Muzeum Inżynierii Miejskiej, Muzeum Etnograficzne). Możesz też zwiedzić tę dzielnicę pod kątem historii żydowskiej, bo to z niej jest ona najbardziej znana. Jednak warto wybrać się na spacer ulicami Kazimierza po godzinie 20:00, bo to właśnie wtedy to miejsce jest nie do opisania. W małych uliczkach pełnych restauracji i klubów zaczyna się prawdziwe nocne życie.

Hotele Kraków Kazimierz znajdują się w znacznej odległości od centrum miasta, co pozwala nam poznać Kraków nie tylko przez pryzmat hałasu, korków i pośpiechu. Ilość ofert zapewnia szeroki wachlarz usług, które możesz dostosować do swoich potrzeb. Znajdziesz tu tanie noclegi już od 33 zł za łóżko w pokoju wieloosobowym, ale też hotele o wyższym standardzie (np. za ok. 195 zł za noc w pokoju dwuosobowym wraz ze śniadaniem).
Nie czekaj, już dziś wybierz swój hotel i niezwłocznie zawitaj do Miasta Królów!