Czasami stajemy przed problemem dziurawych zębów i nie wiemy co robić. Otóż pomocną dłoń wyciąga do nas Gabinet Stomatologiczny! Prezentujemy Tobie zakres usług o znacznym standardzie, przy użyciu nowych precyzyjnych technik i materiałów stomatologicznych. Troszcząc się o zdrowy i śnieżnobiały uśmieszek naszych pacjentów przede wszystkim stawiamy na poczucie zadowolenia idącego w parze z profesjonalizmem wykonywanych zabiegów.
Jak newralgiczny jest uśmiech w życiu każdego człowieka? Dodaje pewności siebie !

Gabinet Stomatologiczny zajmuje się rekonstrukcją zębów zepsutych bądź też uzupełnieniem braków zębowych. Bardzo zasadnicze jest uzupełnienie nawet pojedynczych braków zębowych, gdyż być może dojść do destrukcji pozostałych zębów. Zatem jest to bardzo istotne działanie. Nasz gabinet stomatologiczny Władysławowo zajmuje się odtwarzaniem pojedynczych zębów dzięki wkładów koronowo- korzeniowych i koron porcelanowych, które dają znacznie estetyczny efekt. Gabinet Stomatologiczny Władysławowo dokonuje także większe prace protetyczne: mosty porcelanowe, protezy szkieletowe oraz protezy całkowite. Most porcelanowy dopełnia brakujący ząb przez zaczep mostu do zębów sąsiednich. Wykonujemy takie rozwiązanie, aby uciec przesunięcia się zębów, a tym samym uniknąć zaniku kości szczęk ,aby odebrać niczego sobie uśmieszek.
W naszym gabinecie stomatologicznym Władysławowo można także uciec się z pomocy profesjonalisty periodontologa. Zajmuje się on chorobami przyzębia, czyli tkanek otaczających ząb, i błony śluzowej jamy ustnej. Ważnym zabiegiem u pacjentów z objawami chorób przyzębia jest zakończenie scalingu poddziąsłowego, oznacza to oczyszczenie kieszonek dziąsłowych ze złogów kamienia. Stosujemy tu zarówno niesamowicie nowoczesne mechaniczne urządzenia ultradźwiękowe, jak i narzędzia ręczne. Takie ręczne oczyszczanie to tzw. kiretaż. Ma on na celu wypędzenie stałego stanu zapalnego dziąseł. Kończąc działanie Gabinet stomatologiczny wykonuje root planning, oznacza to wygładzenie powierzchni korzenia również aplikuje aż do kieszonek odpowiednie leki. Ta branża stomatologii oferuje też zabiegi w zakresie plastyki dziąseł (podcinanie wędzidełka) także szynowania rozchwianych zębów.
Ważne dla zachowania prawidłowej higieny jamy ustnej u pacjentów z chorobami przyzębia są regularne wizyty u periodontologa. Stała opieka lekarza specjalisty pomaga w zachowaniu zdrowych zębów i dziąseł, co pozwala rozweselać się zdrowym uśmiechem nawet u pacjentów ze orzeczoną paradontozą.