Jeśli chcesz mieć spokojne i bezpieczne wakacje? Potrzebna Ci polisa turystyczna! Powinieneś się zwrócić do odpowiedniego ubezpieczyciela. A takim jest Elvia!
Elvia to międzynarodowe konsorcjum, które w Polsce działa już od 10lat, a którego specjalizacją jest właśnie polisa turystyczna!Oferowana przez Elvia polisa turystyczna dedykowana jest zarówno do firm jak i do indywidualnych klientów. Co więcej w Elvia, prócz standardowych ubezpieczeń możesz samodzielnie stworzyć własną. Będzie to polisa turystyczna, w której to ty ustalasz jak i przed czym chcesz być ubezpieczony w czasie urlopu. Elvia ma też takie „bajery” jak osobna polisa turystyczna dla osób wyjeżdżających na wczasy w góry, i osobna polisa turystyczna dla osób chcących spędzić wakacje nad morzem. Jak widać, Elvia stara się myśleć o wszystkim!. Co więcej w Elvia może Ci zostać zaproponowana polisa turystyczna chroniąca przywiezione z wczasów…kulinaria, np. rzadkie i cenne gatunki win. To pokazuje skalę w jakiej myśli Elvia o naszych ubezpieczeniach turystycznych.
Ponieważ Elvia to firma na wskroś nowoczesna to niech nas nie zdziwi fakt, że polisa turystyczna w tej firmie może być również wykupiona online. To sprawia, że wszelkie formalności można w Elvia załatwić szybko i sprawnie. Jednym słowem: Porządny ubezpieczyciel!