Najnowsze

Najpopularniejsze

Wszystkie

×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów dekoracje_na_krzesla/tabliczki oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów dekoracje_na_krzesla/tabliczki oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Jak udekorować krzesła ślubne?

 

Przeglądając blog Studia doszliśmy do wniosku, że nie napisaliśmy do tej pory nic na temat ozdabiania krzeseł ślubnych. Postanowiliśmy to nadrobić, przecież jest to jeden z najważniejszych elementów dekoracji. Pary Młode często zapominają o tym, że mają wpływ na wygląd krzeseł i w rezultacie decydują się na neutralny wystrój, jaki dostają w „pakiecie” razem z salą ślubną. Namawiamy, aby razem z wyborem dekoracji samochodu i kościoła zastanowić się też nad tym, jak będą wyglądały miejsca, na których będziecie siedzieli Wy i Wasi goście.

 

1. Tabliczki z napisami

 

Jakie są pomysły? Teraz bardzo na czasie są tabliczki z napisami, przyczepiane lub wiązane z tyłu na oparciach. Na takiej tabliczce najczęściej jest napisane „Mrs.” I „Mr.”, jednak możemy też spotkać napisy „Love” lub inicjały Panny Młodej i Pana Młodego. W sklepach ślubnych i okolicznościowych jest coraz większy wybór takich dekoracji. Nie trzeba też ich koniecznie kupować - zawsze można poświęcić jedno popołudnie i zaprojektować je samemu.

 

 

2. Kokardy (i inne wiązania) z materiału

 

Łatwiejszą do wykonania dekoracją jest zawiązanie na krześle kokardy z grubej wstęgi lub chusty. Trzeba pamiętać jednak, że siedzenia Pary Młodej muszą się wyróżniać spośród gości. Jej krzesła można wyeksponować spośród innych dekorując oparcia (przykładowo) wstęgami innego koloru.

 

 

3. Kompozycje z kwiatów

 

Trzecim, najczęściej spotykanym pomysłem są oczywiście kwiaty. Delikatne łodyżki przyczepione do krzeseł Pary Młodej, całe bukiety lub wieńce są ozdobą wręcz „nieśmiertelną”, modną o każdej porze roku. Decydując się na duże dekoracje nie możemy ich umieszczać na krzesłach wszystkich gości weselnych. Efekt będzie przytłaczający. W takiej sytuacji delikatne gałązki dla gości powinny w zupełności wystarczyć.

 

 

4. Inne dekoracje na krzesła ślubne

 

Wyróżniliśmy trzy najczęściej spotykane pomysły na dekorację krzeseł Pary Młodej.

Poniżej zamieszczamy też przykłady innych zdobień, takich jak (między innymi):
- kwiatowe kule ślubne,
- pompony,
- koraliki,
- słoiczki,
- serduszka,
- kamea.

 

 

Przyjemnością jest samo patrzenie na takie pięknie ozdobione krzesła, które aż pobudzają wyobraźnię do tworzenia nowych pomysłów. Każdej Parze Młodej życzymy kreatywności i wielu inspiracji! Pamiętajcie tylko, aby wszystko ściśle współgrało z motywem przewodnim ślubu. Decydując się na ślub w stylu jesiennym raczej nie powinno się przyozdabiać krzeseł rozgwiazdami bo akurat takie nam się najbardziej podobają ;)

 

 

Autor: Małgorzata Chrukin
Data dodania: 20.09.2015
Źródła: decoki.pl, pinterest.com, theknot.ninemsn.com.au, itsabrideslife.com

Studio Konsultacji Ślubnej to:

Konsultant
ślubny

Sklep
internetowy

Dj i Wodzirej
na wesele

Kup u nas artykuły ślubne i okolicznościowe!

Polub nasz FanPage na Facebooku!