Najnowsze

Najpopularniejsze

Wszystkie

×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów dekoracje_na_krzesla/tabliczki oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów dekoracje_samochodu_pompony oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów dywany_z_kwiatow oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów dekoracje_na_krzesla/tabliczki oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Jak udekorować krzesła ślubne?

 

Przeglądając blog Studia doszliśmy do wniosku, że nie napisaliśmy do tej pory nic na temat ozdabiania krzeseł ślubnych. Postanowiliśmy to nadrobić, przecież jest to jeden z najważniejszych elementów dekoracji. Pary Młode często zapominają o tym, że mają wpływ na wygląd krzeseł i w rezultacie decydują się na neutralny wystrój, jaki dostają w „pakiecie” razem z salą ślubną. Namawiamy, aby razem z wyborem dekoracji samochodu i kościoła zastanowić się też nad tym, jak będą wyglądały miejsca, na których będziecie siedzieli Wy i Wasi goście.

 

1. Tabliczki z napisami

 

Jakie są pomysły? Teraz bardzo na czasie są tabliczki z napisami, przyczepiane lub wiązane z tyłu na oparciach. Na takiej tabliczce najczęściej jest napisane „Mrs.” I „Mr.”, jednak możemy też spotkać napisy „Love” lub inicjały Panny Młodej i Pana Młodego. W sklepach ślubnych i okolicznościowych jest coraz większy wybór takich dekoracji. Nie trzeba też ich koniecznie kupować - zawsze można poświęcić jedno popołudnie i zaprojektować je samemu.

 

 

2. Kokardy (i inne wiązania) z materiału

 

Łatwiejszą do wykonania dekoracją jest zawiązanie na krześle kokardy z grubej wstęgi lub chusty. Trzeba pamiętać jednak, że siedzenia Pary Młodej muszą się wyróżniać spośród gości. Jej krzesła można wyeksponować spośród innych dekorując oparcia (przykładowo) wstęgami innego koloru.

 

 

3. Kompozycje z kwiatów

 

Trzecim, najczęściej spotykanym pomysłem są oczywiście kwiaty. Delikatne łodyżki przyczepione do krzeseł Pary Młodej, całe bukiety lub wieńce są ozdobą wręcz „nieśmiertelną”, modną o każdej porze roku. Decydując się na duże dekoracje nie możemy ich umieszczać na krzesłach wszystkich gości weselnych. Efekt będzie przytłaczający. W takiej sytuacji delikatne gałązki dla gości powinny w zupełności wystarczyć.

 

 

4. Inne dekoracje na krzesła ślubne

 

Wyróżniliśmy trzy najczęściej spotykane pomysły na dekorację krzeseł Pary Młodej.

Poniżej zamieszczamy też przykłady innych zdobień, takich jak (między innymi):
- kwiatowe kule ślubne,
- pompony,
- koraliki,
- słoiczki,
- serduszka,
- kamea.

 

 

Przyjemnością jest samo patrzenie na takie pięknie ozdobione krzesła, które aż pobudzają wyobraźnię do tworzenia nowych pomysłów. Każdej Parze Młodej życzymy kreatywności i wielu inspiracji! Pamiętajcie tylko, aby wszystko ściśle współgrało z motywem przewodnim ślubu. Decydując się na ślub w stylu jesiennym raczej nie powinno się przyozdabiać krzeseł rozgwiazdami bo akurat takie nam się najbardziej podobają ;)

 

 

Autor: Małgorzata Chrukin
Data dodania: 20.09.2015
Źródła: decoki.pl, pinterest.com, theknot.ninemsn.com.au, itsabrideslife.com

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów dekoracje_samochodu_pompony oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Pomysły na dekorację samochodu ślubnego

 

Kiedy już zarezerwujecie salę weselną, znajdziecie fotografa i oprawę muzyczną na Wasz ślub, przychodzi czas na rozmyślania nad dekoracjami. Najczęściej leży to w gestii przyszłej Panny Młodej, aczkolwiek zdarzają się też panowie, którzy tej części planowania wesela nie chcą odpuścić. Wtedy zaczyna się tzw. „darcie kotów”, ponieważ ona chciałaby wesele pastelowe, a on jednak burgundowe (przy czym z pewnością nie używa słowa „burgundowy” – co najwyżej „ciemny czerwony” lub „bordowy” ;)). To dopiero początki ślubnych (i życiowych) kompromisów, z którymi będzie trzeba się zmierzyć, dlatego życzymy Wam powodzenia!

 

Skoro już jesteśmy przy temacie dekoracji, to żeby przyspieszyć i uprościć Wam poszukiwania wystroju samochodu weselnego, przedstawiamy kilka możliwości, na które naprawdę warto zwrócić uwagę. Przyzwyczajeni do strojenia samochodu kwiatami i zamówionymi tablicami rejestracyjnymi często zapominamy, że są też inne, bardziej oryginalne możliwości.

 


1. Pompony

Samochody ślubne przystrojone pomponami nie są często spotykane, chociaż za granicą robią ostatnio furorę. Pomysł nie jest kosztowny i nie zabiera wiele czasu – można go nawet zrobić samemu. Prezentuje się naprawdę dobrze i robi wrażenie!

Decydując się na dekoracje samochodu pomponami, pamiętajcie:
- kolor pomponów musi współgrać z kolorem samochodu,
- najlepiej, gdyby też współgrał z dekoracjami Sali weselnej,
- najlepiej prezentują się w dwóch kolorach (wiązanych na przemian).

 

 

Przypominamy o pomponach na samochodzie Parom, które decydują się na nie jako motyw przewodni wesela ;)

 


2. Puszki

Jeśli nie chcecie nawet słyszeć o pomponach, to wychodzimy z inną propozycją: puszki! Oczywiście, nie są to puszki po napojach energetycznych, ale specjalnie ozdobione puszki weselne (chyba, że ktoś kocha Coca–Colę i marzy o takim motywie weselnym). Możecie zdecydować się na jeden, bądź kilka kolorów. Alternatywą dla wielorakich kolorowych puszeknapisy ślubne, np. imiona małżonków, data ślubu, cytaty. Można też narysować serca, obrączki, lub tylko przez Was wymyślone, oryginalne symbole. Co tylko sobie wymarzycie.

 

 

Szczerze mówiąc my nie przepadami za puszkami przyczepionymi do samochodu, szczególnie ze względu na hałas, który robią. Dla tych, którzy woleliby jednak z nich zrezygnować, proponujemy coś innego: kokardki, wstążki, serduszka. Wszystko to delikatne, bez zbędnego nadmiaru prezentuje się niezwykle uroczo.

 


3. Napisy

Ostatnio powoli wchodzą w modę banery z napisami. Co prawda nadal najczęściej spotykamy je w fotobudkach, ale już niedługo. Zamiast decydować się na ślubną tablicę rejestracyjną, polecamy napisy! Prezentują się naprawdę efektywnie – zarówno na tylnej szybie samochodu, jak na bocznych drzwiach. Pamiętajcie jednak, żeby wybrać jeden ich rodzaj i nie wieszać ich zbyt dużo, ponieważ wtedy wszystko straci swój urok.

 

 

Na banerze możecie umieścić co tylko chcecie: imiona, datę ślubu, tekst.

 


4. Wieńce i kwiaty

Dla Par, które mimo wszystko nadal chcą być wierne tradycji i przystroić auto kwiatami, również pokazujemy kilka propozycji, które naszym zdaniem warto wziąć pod uwagę.

 

 

Pamiętajcie: dobrze łączcie ze sobą rodzaje kwiatów i nie przesadzajcie z ich nadmiarem!

 

 

Autor: Małgorzata Chrukin
Data dodania: 13.07.2015
Źródła: pinterest.com

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów dywany_z_kwiatow oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Dywany z kwiatów

 

Czy myśleliście kiedyś, aby na waszym ślubie pojawił się dywan z płatków kwiatów? Można z nich tworzyć przejście o przeróżnych kolorach i ornamentach, pasujących do stylistyki Waszego ślubu. Z pewnością dzięki takiej ozdobie poczujecie się jak para królewska ;)

 Autor: Małgorzata Chrukin
Data dodania: 08.06.2013
Źródło: weddingbycolor.com

Studio Konsultacji Ślubnej to:

Konsultant
ślubny

Sklep
internetowy

Dj i Wodzirej
na wesele

Kup u nas artykuły ślubne i okolicznościowe!

Polub nasz FanPage na Facebooku!