Poszetka to element męskiego stroju, który znają wszyscy, ale niewielu wie, że nazywa się on właśnie tak. Poszetki to symbol klasycznej elegancji. Jeśli natrafimy na nie w sklepie z modą męską, to wiemy już, że kieruje on swoją ofertę do klientów z klasą – takich, którzy doceniają rolę tego drobnego detalu jako dopełnienia stroju i wiedzą, jak go nosić. Czas odpowiedzieć zatem na pytanie: czym jest poszetka?

Poszetki White Scissors

Niezwykła kariera poszetki

Poszetka to rodzaj męskiej chusteczki. Nosi się ją w przedniej kieszeni marynarki. W dawnych wiekach nie miała ona żadnej symboliki – traktowano ją jak zwykłą chusteczkę. W razie potrzeby wyciągano ją z kieszeni i używano np. do czyszczenia rąk. Dziś sięgnięcie po poszetkę, by przetrzeć nią przykurzone buty, byłoby już oczywiście gafą towarzyską. Współcześni mężczyźni, kompletując garderobę na specjalne okazje, chętnie sięgają po poszetki wykonane z eleganckich materiałów – np. chińskiego jedwabiu. Poszetka z naturalnego jedwabiu, z delikatnym połyskiem, jest wartym polecenia produktem w sklepie z poszetkami. Można jednak kupić także produkty wykonane z innych materiałów, np. bawełny lub lnu.

Pewienpan.pl – sklep z poszetkami

Klientom zainteresowanym zakupem poszetki polecamy witrynę dla eleganckich mężczyzn Pewienpan.pl. Można znaleźć tam oryginalne i eleganckie poszetki marki White Scissors w wielu wariantach kolorystycznych oraz wzorach. Oprócz wspomnianych unikalnych poszetek, Klienci mogą nabyć tu również ubrania, kosmetyki, dodatki i akcesoria dla panów z klasą. Sklep funkcjonuje pod adresem www.pewienpan.pl. (W bocznym menu proszę kliknąć dział „Poszetki”.)