Nadchodzący sezon to szalona mieszanka kolorów, błyskotek, cekinów, piór, złota, srebra. Idealna opcja dla tych tegorocznych panien młodych, które chcą dodać całości urozmaicenia i charakteru.

Każdy z kolorów tęczy mile widziany! Można wybrać taki, który stanowić będzie ujednolicenie z kolorem bukietu ślubnego czy wystroju sali, symbolizujący wasze zaręczyny, lub po prostu wasz ulubiony.

Odchodzimy powoli od standardowej bieli, ale spokojnie! Tradycjonalistki również znajdą odpowiednie buty dla siebie.

Idealnie sprawdzą się również modne sandałki z paseczkami wiązanymi na kostce, sandałki na słupku z odkrytymi palcami, sandałki ze zdobieniami złotymi jak i srebrnymi (tym razem dominuje zasada: Albo bardzo cienka szpilka, albo spory słupek). Nie bójmy się ich założyć nawet wczesną wiosną, w towarzystwie białych rajstop również świetnie się sprawdzą. Frędzelki, pomponiki czy pióra jak w propozycji Jimmy’ego Choo całości stylizacji nadają powabu, lekkości i elegancji.

W tym wyjątkowym dniu przede wszystkim stawiajmy na siebie i własny komfort, aby buty były w głównej mierze wygodne i spełniły swoją rolę w urzędzie, kościele i podczas całonocnej zabawy.