Najnowsze

Najpopularniejsze

Wszystkie

×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów bukiet/1 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów bukiet/1 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Nietypowe bukiety ślubne

Kochamy kwiaty, pięknie zdobione i wyeksponowane w bukiecie, ale przecież nie są one jedynym rozwiązaniem ślubnej wiązanki. Co zatem?

Bukiet materiałowy - tani, do zrobienia własnoręcznie, a jaka efektywność! Nie trzeba chyba dodawać, że wygodniejszy w trzymaniu i łatwiejszy w dopasowaniu do tematyki ślubu. Tiul, koronka, welur, len.Wyobraźnia i kreatywność.Papierowe kwiaty jako kolejny niskobudżetowy pomysł. Wybór opcji nieograniczony. Papier, który zostanie użyty przy produkcji takiego bukietu to przecież może być Twoja ulubiona książka, piosenka ( na podstawie nut), czy wiersz. Dodatkowo łatwy do recyclingu, zatem jako must have m.in. na ekowedding.W wiejskim klimacie pozostaniesz, jeśli wykorzystasz kłosy zbóż, pszenicy, jęczmienia czy owsu. Pasuje do tego składu również lawenda. Naturalnie, że nam pasuje :)Biżu. Lubisz świecidełka i kryształki? Może tak też sobie wyobrażasz ślubny bukiet, nie dość, że piękny to jeszcze może okazać się rodzinną pamiątką jeśli wpleciesz w niego np. broszkę babci.
Na rzecz takiej ozdoby, warto już darować sobie naszyjnik czy bransoletkę oraz mieć na niego oko, aby nikomu przypadkiem nie przykleił się do rąk ;-)Sukulenty i inne doniczkowe rośliny również można wykorzystać, a więc kolejny niskobudżetowy pomysł na oryginalną kompozycję. Co ważne, nie są wymagające- nawet jeśli zapomnisz wstawić je do wazonu, nie uschną.Pióra i puch. Lekkie, delikatne, romantyczne. Co tu dużo mówić, dobrze komponują się z innymi dodatkami, więc uniwersalizm pełną gębą.Wszystko jednak zależy od umiejętności i dostępności materiałów, które chcemy użyć przy tworzeniu bukietu, ale z pewnością każdy z nas ma w pobliżu kogoś o złotych dłoniach, kto podejmie się takiego zadania i uczyni ślub jeszcze bardziej wyjątkowym.

Autor: Aleksandra Breguła
Data dodania: 19.05.2016 r.
Źródła: popsugar.com, pinterest.com, etsy.com

Studio Konsultacji Ślubnej to:

Konsultant
ślubny

Sklep
internetowy

Dj i Wodzirej
na wesele

Kup u nas artykuły ślubne i okolicznościowe!