Zielony, różowy, niebieski, a może czerwony?

Jeżeli te kolory sukien ślubnych, przemawiają do Ciebie bardziej niż tradycyjna biel czy ivory, to nie zastanawiaj się dłużej, tylko wybierz się do salonu i poproś o przymiarkę sukni w wybranym kolorze.

Zaryzykuję stwierdzeniem, że suknia non-white jest przeznaczona dla bardziej śmiałej panny młodej, która jest gotowa przeciwstawić się tradycji i maszerować w rytm własnej melodii. Granice wyznacza jedynie nasza wyobraźnia i odwaga.

Kolorowa moda ślubna również nie jest obca w środowisku celebrytów. Mogliśmy już podziwiać Victorię Beckham w purpurze, Elizabeth Taylor w kanarkowej żółci, Gwen Stefani, dla której róż to podstawa (i wcale nie tylko ten na policzkach 😉 ).
Wesele wiele mówi o osobowości panny młodej, kolorowa suknia to najlepszy sposób, aby przedstawić siebie i pokazać gościom swój własny charakter. Wyjątkowość jest ważna dla wielu kobiet w tym szczególnym dniu, więc najlepszą metodą aby to zaprezentować będzie wybranie sukni, której daleko do tradycyjnej białej elegancji.

Kolory to potęga, niepowtarzalność, szaleństwo, nieskończona ilość możliwości.

Zalecamy wybrać się do salonu sukien ślubnych z mamą, tatą, przyjaciółką, druhnami, ale pamiętaj, to Ty decydujesz co na siebie włożysz, dlatego jeśli nie jesteś pewna którejś sukni na 100%, nie kupuj. Pamiętaj, w końcu trafisz na wieszak z tą jedyną, najpiękniejszą 😉