Goście zaproszeni, sala zamówiona, menu ustalone? Najwyższy czas pomyśleć jak urozmaicić przyjęcie weselne, aby dla każdego było niezapomniane!

Efektem „wow” po wyjściu z kościoła, urzędu, czy zaraz po złożonej przysiędze w przypadku ślubu w plenerze będzie wypuszczenie białych gołębi na znak miłości i wierności. Gołębie wydają się zbyt popularne? Hitem może okazać się wypuszczenie motyli – kilka, kilkadziesiąt, a dla lepszych efektów nawet kilkaset. Nieco mniej, choć równie popularne są wypuszczane balony. Tutaj w przeciwieństwie do poprzednich, goście mogą również wziąć udział i na znak jedności, wyrzucić w górę baloniki

W ostatnim czasie mocnej dawki śmiechu dostarcza fotobudka. Bryluje już na „salonach” od jakiegoś czasu, fenomen nie mija, a wręcz narasta. A to wszystko za sprawą kostiumów, gadżetów, w których możemy sobie zrobić i momentalnie wywołać zdjęcia. Atrakcja idealna dla dzieci jak i nieco starszych osób. Dobra zabawa gwarantowana!

Aby zadbać o gości nad wyraz wyjątkowo, wynajmijmy na wieczór ekipę barmańską. Trafią w gust każdego, przygotują ulubione drinki, dla najmłodszych bezalkoholowe z oryginalną otoczką,zabawią pokazem barmańskim i zorganizują konkursy dla gości.

Nie zapominajmy również o kubkach smakowych i poza przewidzianym wcześniej menu, znajdźmy miejsce na candy bar. Trend przybył z USA, w Polsce zaczyna raczkować, ale wróżymy mu sukces i powodzenie. Sama nazwa nie zobowiązuje nas oczywiście do napełnienia stołu tylko i wyłącznie słodkościami. Wybór jest ogromny. Możemy zaserwować tradycyjne regionalne przekąski, ciekawe kompozycje warzyw i owoców, mini barek z małymi buteleczkami alkoholu.

Na koniec przypominamy o podziękowaniu gościom za przybycie. Proste „dziękuję”, ale w bardziej wymowny sposób jakim będzie mały podarek, który im sprezentujemy z pewnością wywoła uśmiech na twarzach. Upominek może nawiązywać do tematyki ślubu, być wykonany ręcznie, np. czekoladki, świeczki lub mydełka z waszymi inicjałami, własnej roboty wino, aby goście w inny dzień też mogli wznieść toast na cześć młodej pary.Ciekawym i stosunkowo nowym pomysłem w idei ślubu eko jest wręczanie gościom sadzonek roślin, które podobnie jak nowożeńcy rozpoczynają nowe życie. Drzewka, które potem wyrosną, długo będą przypominać gościom o wspaniałej zabawie.