Anna r-k: black magic

Ta kolekcja Anny R-K jest tak zmysłowa, że gdy ją pierwszy raz opisywałam, notka brzmiała trochę jak fragment erotycznego harlequina. Nic na to nie poradzę – sami spójrzcie na zdjęcia powyżej i spróbujcie w kilku słowach powiedzieć, co widzicie. Prześwitująca czarna siateczka, opinająca biodra dzianina, pudrowe sukienki przylegające do ciała jak druga skóra, delikatnie lejący się jedwab… No właśnie.
Jednocześnie są to ubrania o wyraźnie streetowym charakterze. Krótkie kurtki z szerokimi klapami, różnorodne legginsy, drapowane bluzki; wszystkie bardzo nonszalanckie.
Owszem, niektóre z tych kreacji przy braku odpowiedniego wyczucia łatwo mogą obrócić się przeciwko nam (dotyczy to przede wszystkim tych, które nie prześwitują jedynie na wysokości biustu i bioder, a więc których nigdy nie odważyłabym się włożyć bez czegoś pod spodem). Jednak większość projektów z tej kolekcji stanowi po prostu odę do dziewczyny pewnej siebie, pewnej własnych umiejętności i własnej kobiecości. Takiej, którą każda z nas chciałaby być.

Całą kolekcję Anny zobaczycie tutaj. Jej wybrane projekty można kupić na etsy.

PS A poniżej piosenka, której Ania słuchała projektując tę kolekcję.