Najnowsze

Najpopularniejsze

Wszystkie

×

Błąd

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów torty_2016/naked oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów torty_2016/naked oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Torty weselne 2016

 

Dzisiaj mamy dla Was baaardzo smaczny temat! ;) Ostatnio pisaliśmy o słodkich bufetach, dzisiaj nadal pozostajemy przy słodkościach – przed nami torty weselne 2016. Przyszły sezon nie zapowiada wielkich zmian w trendach dotyczących wypieków ślubnych. Cały czas jesteśmy w klimacie nagich tortów oraz babeczek.

 

1. „Naked Cakes”

 

 

 

2. Torty z babeczek

 

 

Mimo iż śluby ombre powoli wychodzą z mody, to torty w tej stylistyce nadal robią wrażenie. Co wcale nie dziwi, oglądając zdjęcia! Prawdziwe dzieła sztuki, które aż szkoda jeść… Sezon ślubny 2016 to też nadal czas „Ruffled Cakes”, które robią jeszcze większe wrażenie kiedy połączy się je z ombre. Delikatne przechodzenie przez różne odcienie barw prezentuje się na torcie wręcz bajecznie. 3. „Ruffled Cakes”

 

 

4. "Ombre Ruffle Cakes"

 

 

Ze względu na to, że coraz cześciej spotykamy się z weselami plenerowymi (np. eko bądź leśnymi), to na pewno spotkamy się nie jeden raz z tortami, które będą w sam raz komponowały się z tą stylistyką: delikatnymi, w naturalnych kolorach, przyozdobionymi owocami lasu, kwiatami czy liśćmi. 5. Torty leśne

 

 

Sezon 2016 przynosi też coś dla tych, którzy wolą bardziej wystawny styl – metaliczne akcenty. W sam raz dla tych Par Młodych, które wybrały retro na motyw przewodni swojego wesela. 5. Metaliczne akcenty

 

 

Autor: Małgorzata Chrukin
Data dodania: 16.11.2015
Źródła: bumblebee-cakes.co.uk, heyweddinglady.com, hizonscatering.com, intimateweddings.com, jenniferbergmanweddings.com, thenaturalweddingcompany.co.uk arizonaweddings.com, bellethemagazine.com, colincowieweddings.com, funnyweddingmedia.com, intimateweddings.com, popsugar.com, brides.com, cakewrecks.com, ligne-en-ligne.com, mulher.uol.com.br, wantthatwedding.co.uk.

Studio Konsultacji Ślubnej to:

Konsultant
ślubny

Sklep
internetowy

Dj i Wodzirej
na wesele

Kup u nas artykuły ślubne i okolicznościowe!

Polub nasz FanPage na Facebooku!